Єгипет

Гарячі тури в Туреччину, кращі курорти, раннє бронювання, супер ціни. Путівки в Туреччину все включено (Стамбул, Мармарис, Бодрум, Белек).

Туреччину по праву можна назвати унікальною країною.

Республіка приваблює туристів дружелюбністю та гостинністю, неповторним східним колоритом і різноманітними пам’ятками, мальовничою природою і високим рівнем сервісу. Держава омивається Середземним, Чорним, Егейським і Мармуровим морями. Природа Туреччини неповторна. Тут можна побачити величні гори Кемера, зелені пагорби Мармариса, соснові масиви Анталії, безкраї рівнини Белека, приголомшливо красиві пляжі Сіде і чисті, блакитні води Аланії. Про кращі курорти країни розповість Hotels24.ua. Найпопулярнішіі курорти Туреччини: Анталія і Кемер. Фетхіє і Аланія. Мармарис і Бодрум, Белек і Сіде. Менш популярні курорти Туреччини — Дідім, Гечек, Кушадаси і Чешме.

Розглянемо кращі курорти Туреччини та актуальні тури.

1. Курорт Анталія Анталія – це сучасне, велике місто, найбільший торговий і діловий центр Середземноморського узбережжя. Його населення перевищує два мільйони осіб. Тут знаходиться відомий міжнародний аеропорт. Що можна побачити в Анталії? Пам’ятками Анталії є: Ворота Адріана (тріумфальна арка), що датуються 130 р. до н. е., споруджені на честь приїзду Адріана – римського імператора. Красивий водоспад Duden Waterfalls. Туристам пропонують оглядову екскурсію по Анталії, в ході якої можна подивитися на визначні пам’ятки – Годинну вежу, старовинні міські стіни, площа Республіки, порт, пам’ятник Ататюрку і ворота Адріана, а також символ Анталії – мінарет Йівлі, мінарет Кесик. Побачити неймовірної краси зоряне небо, нічні прибережні пейзажі Анталії можна, відправившись в нічну подорож на яхті. Туристів чекають розваги від команди аніматорів, лазерне і пінне шоу.

2. Курорт Аланія Аланія – стародавній населений пункт з багатовіковою історією. Місто є відомим центром відпочинку. Тут на високому рівні розвинена інфраструктура і розважальні заклади. Розташована Аланія на узбережжі Середземного моря. Від Анталії її відокремлює сто тридцять вісім кілометрів. Населення налічує приблизно 100 тис. осіб. Висока скеля розмежовує курорт на дві частини. У Старому місті знаходиться велика кількість пам’ятників різних епох.

Ей, псс.. Персональна підбірка. Цікавить?
Відправляй заявку! Ми маємо гарячі пропозиції яких не знайти на сайті